Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Karayolu Bahçe-Nurdağı kavşaklarında yapılan trafik işaretleme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

İzmit-Kandıra yolunun 3-15. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmalarından dolayı sürücüler Çubuklubala Köprülü Kavşağı şubelerine ve servis yollarına yönlendiriliyor.

Mengen-Yeniçağa yolunun 24’üncü kilometresindeki heyelan nedeniyle Mengen-Yeniçağa istikametinde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak yapılıyor.

Selçuk-Ortaklar-Aydın yolu 0-5. 2. kilometrede üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak yapılıyor.

Sinop-Samsun yolunun 7-11. Kilometre cinsinden heyelan nedeniyle (Organize Sanayi Bölgesi Kavşağı-Demirciköy Tünel girişi) ulaşım tek şeritten kontrollü olarak devam ediyor.

Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 20’nci kilometresindeki heyelan nedeniyle ulaşıma ayrılan yolun Sarp-Hopa yönünden çift yönlü izin veriliyor.

Yenişehir-Bilecik yolu 0-16, Fethiye-Seydikemer-Kaş yolu 20-39. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Bartın-Safranbolu yolunun 23-25. kilometre, Kirazlı Köprü imalat çalışmaları nedeniyle sürücüler servis yoluna yönlendiriliyor.

Mesudiye-Sivas yolu 50-53. Kilometre cinsinden heyelan nedeniyle ulaşım Mesudiye istikametinde tek şeritte yapılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu